Reklama
stats

Sam najazd ma ponad 6 metrów – Ford Transit doka na sprzedaż

Sam najazd ma ponad 6 metrów – Ford Transit doka na sprzedaż

Na olx.pl pojawiła się ciekawa oferta! Do kupienia jest Ford Transit z podwójną kabiną lub sam najazd, który ma ponad 6 metrów długości…

Dzięki linkowi od Patryka mogę szerszej publiczności zaprezentować ofertę sprzedaży stalowo-aluminiowego najazdu z Forda Transita. Można by pomyśleć, że to jedno z wielu ogłoszeń, ale nie.

Dlaczego? Bo już sam najazd ma 6,5 metra długości. Jednak niebotycznie długi najazd w połączeniu z podwójną kabiną (oczywiście całość mieść się ma w kategorii B) to nie cała historia związana z tym żółtym Transitem.

Reklama

Jakiś czas temu na Facebooku pojawiło się zdjęcie, na którym widać białego VW Transportera, który na dwuosiowej lawecie ciągnie właśnie widocznego na zdjęciach Transita.

Nie trzeba być żadnym ekspertem, aby stwierdzić, że ta „T5-ka” była o wiele lżejsza niż „szwajcarka” z Transitem na bliźniakach. Jak taki zestaw się prowadził, nieciężko stwierdzić.

Źródło zdjęć: Jak dobrać odpowiednią zabudowę do auta dostawczego?

Niemniej, gdyby ktoś z szanownych Czytelników byłby zainteresowany zakupem takiego Forda Transita – z najazdem lub bez – to bezpośredni link do ogłoszenia znajduje się TUTAJ.

Źródło zdjęć: olx.pl

Podziel się: