Reklama

Samochody dostawcze dostępne od ręki w Carsmile

Samochody dostawcze dostępne od ręki w Carsmile

Carsmile ma w swojej ofercie sporą liczbę pojazdów dostawczych. Są to przede wszystkim furgony różnej wielkości, ale i podwozia z zabudowami.

Lekkie pojazdy użytkowe do 3,5 tony DMC są dostępne w zasobach Carsmile i co za tym idzie można szybko dostarczyć je do klienta.

Do wyboru jest oczywiście leasing i wynajem. W Carsmile znajdziecie bogatą ofertę samochodów dostawczych. W tej chwili 20 modeli jest dostępnych niemalże od ręki, a to oznacza, że w krótkim czasie możecie otrzymać auto do realizowania natychmiastowych zleceń.

Reklama

Carsmile aktualnie dostarcza samochody głównie firmom, które w czasie pandemii mają większe zapotrzebowanie na dostawy bezpośrednie.

Chodzi tu zarówno o firmy kurierskie, sklepy internetowe, jak i mniejszy handel oraz usługi (np. gastronomię). Co ważne wszystkich formalności możecie dopełnić tu on-line, bez wychodzenia z domu, zarówno jeśli chodzi o leasing jak i wynajem.

Jakby tego było mało, wynajęte samochody dostawcze są dostarczane w całej Polsce za darmo z zachowaniem procedury minimalnego kontaktu.

Wszystkie dostawczaki od Carsmile są już wyprodukowane i znajdują się na miejscu, dlatego można zaoferować oprócz szybkiej dostępności, także dobre ceny.

Niestety, wiele wskazuje na to, że już niedługo o fabrycznie nowe auta, nie tylko dostawcze, będzie ciężko, bo fabryki zaprzestały produkcji.

Dlatego warto się śpieszyć, tym bardziej, że ceny są atrakcyjne. Poniżej kilka pojazdów różnej wielkości, na które aktualnie są promocje.

Najmniejsze vany w dobrych cenach

Jeśli potrzebujesz niewielkiego dostawczaka do rozwożenia towaru lokalnie w Carsmile znajdziesz małe pojazdy tego typu w atrakcyjnym finansowaniu.

W tej chwili najtaniej oferowany jest niewielki Fiat Fiorino, czyli nie licząc Pandy Van, najmniejszy dostawczak w koncernie FCA.

Fiorino ma pakę o długości 1523 mm, ale jeśli złożycie fotel pasażera, można w tym małym vanie przewozić przedmioty do długości maksymalnej 2491 mm.

Pojemność przestrzeni ładunkowej według producenta to 2,5 metra sześciennego, a po złożeniu siedziska pasażera aż 2,8 metra sześciennego.

Carsmile oferuje Fiorino z benzyniakiem o mocy 77 KM, który według danych producenta spala 7,2 l benzyny na 100 km. Rata leasingowa to 467 zł netto miesięcznie, przy założeniu 60-miesięcznego okresu leasingu, 3,5 tys. zł wkładu własnego oraz wykupu w wysokości 5 tys. zł.

Ten sam pojazd w najmie na 36 miesięcy, z zerową wpłatą własną i pakietem serwisowym oraz dwoma kompletami opon (w cenie wymiana dwa razy w roku oraz przechowywanie) to koszt 871 zł netto miesięcznie.

Korzystnie wypada także Dacia Dokker Van. Rata leasingowa za ten model to w tej chwili 644 zł netto miesięcznie, przy takich samych założeniach jak powyżej. Wkład własny w tym wypadku to 4,5 tys. zł, a wartość wykupu 8 tys. zł.

Dokker Van ma pojemność przestrzeni ładunkowej 3,3 metra sześciennego. (dla odmiany dwuosobowej), a po złożeniu fotela pasażera oferuje już 3,9 metra sześciennego.

Ładowność oferowanej przez Carsmile wersji Confort wynosi 750 kg. Model oferowany jest z benzynowym turbodoładowanym silnikiem 1.3 o mocy 102 KM.

W ofercie mniejszych aut dostawczych znajdziecie również: Forda Transita Connecta, Fiata Doblo Cargo, Peugeota Partnera Van oraz bliźniaczego Citroena Berlingo Van.

Furgony średniej wielkości

Bardzo korzystnie cenowo jest leasingować w tej chwili Citroena Jumpy.

Carsmile ma na stanie wersję z silnikiem 1.5 BlueHDi, furgon o wielkości XS, a rata leasingu wynosi w jego wypadku 1086 zł netto miesięcznie.

Dane dotyczą 60-miesięcznego okresu finansowania, wkładu własnego w wysokości 10,5 tys. zł i wartości wykupu – 14 tys. zł.

Jeśli wolicie najem cena raty wyniesie 1525 zł netto miesięcznie, przy 36 miesiącach, zerowej wpłacie własnej oraz z pakietem serwisowym i dwoma kompletami opon (wraz z wymianą i ich przechowywaniem).

Pojemność przestrzeni ładunkowej tego pojazdu to 4,6 metra sześciennego. Maksymalna długość wewnętrzna wynosi 2162 mm, wysokość 1397 mm, a maksymalna szerokość dochodzi do 1636 mm (1258 mm przy nadkolach).

Moc silnika oferowanego auta to 120 KM, a średnie spalanie według danych PSA jedynie 4,9 l ON na 100 km.

Co ciekawe, Carsmile leasinguje lub wynajmuje także bliźniaczego Peugeota Experta. Ten sam silnik pod maską i tak samo łatwy w obsłudze kokpit, jest to jednak wersja wydłużona o nazwie Long.

Jej pojemność to aż 6,1 metra sześciennego. Wymiary na wysokość oraz szerokość są identyczne jak w opisywanym wyżej Citroenie, ale Peugeot szczyci się długością paki, która wynosi aż 2862 mm.

Rata leasingowa, przy identycznych parametrach jak wyżej to 1192 zł netto miesięcznie (wkład własny 10 tys. zł, wykup: 15 tys. zł).

Wynajem na 36-miesięcy bez wpłaty własnej kosztuje zaś 1619 zł netto co miesiąc.

Carsmile wynajmuje także takie modele jak: Ford Transit Custom, Opel Vivaro, Renault Trafic czy też Mercedes Vito.

Największe też mają

Szybko możecie wynająć Forda Transita furgon z silnikiem Diesla o mocy 105 KM, przednim napędem w rozmiarze L2H2.

To oznacza, że macie do czynienia z wersją, której paka pomieści 9,3 metra sześciennego.

Długość ładowni wynosi tutaj 3083 mm, jej wysokość 1886 mm, zaś szerokość w najwęższym miejscu (między nadkolami) to 1392 mm.

W leasingu na 60 miesięcy przy wkładzie własnym wynoszącym 10 tys. zł i przy wykupie ustalonym na 15 tys. zł koszt miesięcznej raty to 1147 zł netto.

Gdy zdecydujecie się na najem na 36 miesięcy, bez wpłaty własnej rata płatna co miesiąc to 1362 zł netto (z pakietem serwisowym oraz dwoma kompletami opon).

Niewiele więcej zapłacicie za wynajem długoterminowy Citroena Jumpera z serii 30 z silnikiem 2.2 BlueHDi 120 KM, w wersji L1H1 (pojemność przestrzeni ładunkowej to 8 metrów sześciennych).

Wynajem przy identycznych założeniach wynosi tu: 1423 zł netto miesięcznie. Rata leasingowa wyniesie zaś 1122 zł netto (60 miesięcy, wkład własny 10 tys. zł, wykup – 15 tys. zł).

W ofercie Carsmile znajdziecie także: Peugeota Boxera L4H2, Renault Master L3H2, Mercedesa Sprintera 314CDi (paka 11 m sześc.) oraz Fiata Ducato L2H2.

Materiał promocyjny Carsmile

Podziel się: