Reklama

Trafic aż wbił się w drzewo. Kierowca zmarł na miejscu

Trafic aż wbił się w drzewo. Kierowca zmarł na miejscu

Na DK 20 Renault Trafic wypadło z drogi i uderzyło w przydrożne drzewo. Niestety, kierowca dostawczaka zmarł na miejscu wypadku.

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w środę 2 sierpnia na drodze krajowej nr 20 w miejscowości Borcz nieopodal Kartuz (woj. pomorskie).

Według ustaleń służb, około 2 w nocy kierujący dostawczym Renault Trafic jadąc w stronę Żukowa stracił panowanie nad autem i na łuku drogi zjechał na pobocze uderzając w znaki drogowe a potem staranował ogrodzenie.

Reklama

Ostatecznie van wbił się lewym bokiem w drzewo zawisając na nim. Niestety, 37-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego poniósł śmierć na miejscu.

Prowadzący vana mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze a potem wbił się w przydrożne drzewo zawisając na nim.

Teraz policjanci z Kartuz wraz z prokuratorem będą ustalać szczegółowy przebieg i okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Utrudnienia w miejscu wypadku trwały do rana: początkowo krajowa „dwódziestka” na odcinku Żukowo-Kościerzyna droga była całkowicie zablokowana a po paru godzinach wprowadzono ruch wahadłowy.

Źródło zdjęć: OSP Hopowo

Podziel się: