Reklama

Transit i E-klasa na skrzyni Iveco Daily. Kierowca próbował uciec policji

Transit i E-klasa na skrzyni Iveco Daily. Kierowca próbował uciec policji

A mówią, że Niemcy nie mają polotu… Ford Transit i E-klasa na skrzyni Iveco Daily – kierowca próbował uciec policji. Był pijany i poszukiwany!

W poniedziałek 27 maja około godziny 16:00 policjanci z niemieckiego Saarburga (region Nadrenia-Palatynat) zostali poinformowani o tym, że na drodze w miejscowości Mettlach porusza się pojazd przewożący na skrzyni ładunkowej dwa wraki ułożony jeden na drugim.

Do tego z informacji wynikało, że kierowca Iveco Daily swoim stylem jazdy zagraża innym użytkownikom dróg.

Reklama

Zobacz też: Iveco Daily 2019 – silniki, dane techniczne i wyposażenie

Przy próbie zatrzymania skrzyniowego Daily z Fordem Transitem i Mercedesem E-klasą omal nie doszło do przewrócenia samochodu. Po pościgu kierowca porzucił Iveco i próbował uciekać pieszo, ale dzięki pomocy przechodniów został on zatrzymany.

Okazało się, że zatrzymany młody mieszkaniec Trewiru był pod wpływem alkoholu a na dodatek nie miał prawa jazdy! Początkowo podawał on także fałszywe dane personalne, ale szybko ustalono, że wydano na niego wcześniej także nakaz aresztowania.

Młodego kierowcę zabrano do więzienia, a porzucone iveco po rozładowaniu spoczywających na nim wraków odholowano na parking strzeżony.

Źródło zdjęcia: Polizei

Podziel się: