Reklama

VW T5 jako bankowóz z przedłużonym tylnym zwisem

VW T5 jako bankowóz z przedłużonym tylnym zwisem

W serwisie autoscout24.pl pojawił się bardzo nietypowy Transporter z 2010 roku – VW T5 jako bankowóz z przedłużonym tylnym zwisem.

Muszę przyznać, że lubię takie znaleziska, jak to

Granatowy Volkswagen Transporter wystawiony na sprzedaż w serwisie autoscout24 zwraca uwagę przede wszystkim przedłużonym o jakieś 75 cm tylnym zwisem.

Reklama

Całe nadwozie wygląda przez to karykaturalnie, ale na pewno jakoś da się wytłumaczyć, że ktoś zaadoptował „T5-tkę” w longu na bankowóz i dołożył tą tylną część w konkretnym celu.

Zobacz też: Volkswagen T5 przejechał 1 500 000 kilometrów w 7 lat

Co prawda turbodiesel 2.0 TDI o mocy 140 KM nie ma może aż takiej opinii niezawodnego i trwałego jak kultowa już jednostka 1.9 TDI, ale warto zwrócić uwagę na niski przebieg tego Transportera (o ile jest prawdziwy).

Z drugiej strony pisałem kiedyś o podobnym Transporterze, który w 7 lat przejechał 1,5 milionja kilometrów i pod maską miał też 2-litrowe TDI o mocy 140 KM.

Wystawiony na sprzedaż opancerzony bankowóz m.in. z możliwością ryglowania poszczególnych drzwi z miejsca kierowcy, wyceniony został przez niemieckiego sprzedawcę z Essen na 5990 euro.

Jeżeli więc ktoś chciałby zostać właścicielem takiego przedłużonego longa, to bezpośredni link do ogłoszenia znajduje się TUTAJ.

Źródło zdjęć: autoscout24.pl

Podziel się: