Reklama
stats

W Mercedesie Vito i V-klasie może odpaść koło – W447 do serwisu

W Mercedesie Vito i V-klasie może odpaść koło – W447 do serwisu

Właściciele i użytkownicy Mercedesa Vito i V-klasy typoszeregu W447 zostaną wezwani do serwisu. Powodem jest ryzyko… odpadnięcia przedniego koła!

Mercedes-Benz Polska poinformował, że pierścień ustalający łożyska piasty osi przedniej może nie być zamontowany prawidłowo, przez co może dojść w trakcie hamowania do przemieszczenia się łożyska piasty kończąc się nawet odpadnięciem koła!

Zobacz też: Test: Mercedes Vito Tourer 116 CDI – na dalekie trasy (wideo, zdjęcia)

Reklama

Nie trzeba wielkiej wyobraźni, żeby stwierdzić, że taka awaria to śmiertelne zagrożenie w trakcie jazdy. Na polskim rynku akcją przywoławczą objęto 91 sztuk Vito oraz V-klasy typoszeregu W447, a bezpośredni link do listy z numerami VIN uwzględnionych w kampanii serwisowej pojazdów znajduje się TUTAJ.

Mercedes-Benz Polska poinformuje właścicieli wytypowanych egzemplarzy o prowadzonej kampanii i konieczności zgłoszenia się do punktu serwisowego, w celu dokonania stosownej i zarazem bezpłatnej naprawy.

Informacji związanych z kampanią serwisową udziela Mercedes-Benz Polska Sp. z o.o. (adres: ul. Gottlieba Daimlera 1, 02-460 Warszawa) pod numerem infolinii 00 800 9 777 7777 lub tel. (22) 354 40 01.

Źródło zdjęcia: Mercedes-Benz

Podziel się: