Reklama

W wyniku zderzenia Ducato i BMW zmarły 3 osoby a 2 są ranne

W wyniku zderzenia Ducato i BMW zmarły 3 osoby a 2 są ranne

Policjanci pod nadzorem prokuratury ustalają przyczyny zderzenia dostawczego Fiata Ducato i BMW. W wypadku zmarły 3 osoby a 2 zostały ranne.

Do tragicznego zdarzenia doszło w środę 30 sierpnia 2023 około godziny 10:20 na drodze wojewódzkiej 725 w miejscowości Wola Chojnata pod Rawą Mazowiecką (woj. łódzkie).

Jak na razie z niewyjaśnionych jeszcze przyczyn doszło do zderzenia osobowego BMW serii 3 oraz dostawczego Fiata Ducato – pojazdy poruszały się w przeciwnych kierunkach.

Reklama

W kombi podróżowało 5 osób – wszyscy z nich to obywatele Ukrainy. Niestety, w wyniku wypadku na miejscu zmarł 16-letni pasażer BMW.

Po przewiezieniu do szpitala stwierdzono też zgon 42-letniego kierowcy kombi oraz 19-letniego pasażera osobówki. Do pobliskich szpitali trafili też 38-latek oraz 15-latek.

Po wypadku DW 725 została zablokowana a policjanci kierowali na objazdy. Teraz trwa ustalanie przyczyn tego tragicznego zdarzenia.

Policjanci z Rawy Mazowieckiej ustalili, że 42-letni mężczyzna prowadzący furgon był trzeźwy. W ramach prowadzonego śledztwa oba pojazdy zostały zabezpieczone do ekspertyz sądowych a na miejscu wypadku pojawił się też biegły z zakresu wypadków drogowych.

Teraz rawscy funkcjonariusze pod nadzorem rawskiej prokuratury będą ustalać wszystkie okoliczności tego tragicznego w skutkach wypadku.

Źródło zdjęć: Policja, KP PSP w Rawie Mazowieckiej

Podziel się: