Reklama
stats

Wjechał w policyjnego Mercedesa Sprintera – miał 3 promile

Wjechał w policyjnego Mercedesa Sprintera – miał 3 promile

Opolscy funkcjonariusze zatrzymali kierowcę VW Golfa, który… wjechał w policyjnego Mercedesa Sprintera. Mężczyzna miał 3 promile alkoholu w organizmie.

W środę 15 lutego przed godziną 10:00 policjanci z oddziału prewencji w Opolu podczas patrolowania ulic miasta zwrócili uwagę na srebrnego Volkswagena Golfa, którego kierowca jechał środkiem pomiędzy dwoma pasami ruchu. Funkcjonariusze wydali prowadzącemu auto polecenie zatrzymania się.

Zobacz też: Tak się jeździ busami w spożywce – rekordzista ważył ponad 8 ton!

Reklama

Kierowca osobówki stanął, po czym ruszył próbując ominąć policyjnego Sprintera. W w efekcie mężczyzna uderzył w policyjnego busa uszkadzając oba pojazdy.

Chyba Dzień Zakochanych był dla 60-letniego mieszkańca Opola udany, bo w jego organizmie było ponad 3 promile alkoholu. Do tego okazało się, że nie posiadał on również prawa jazdy, gdyż stracił już wcześniej, także za jazdę pod wpływem alkoholu!

Ostatecznie pijany mężczyzna trafił do izby wytrzeźwień, a jego Golf na policyjny parking. Teraz 60-latek za swoje czyny odpowie przed sądem. Za jazdę pod wpływem alkoholu oraz za złamanie zakazu prowadzenia pojazdów grozi mu kara nawet do 3 lat więzienia.

Źródło zdjęć: Policja

Podziel się: