Reklama

Zderzenie Vito z motocyklem – kierowca busa uciekł

Zderzenie Vito z motocyklem – kierowca busa uciekł

Tragiczne zderzenie Mercedesa Vito z motocyklem kierowanym przez 16-latka. Nastolatek zmarł a kierowca busa uciekł z miejsca wypadku.

Policjanci z Komisariatu Policji w Drezdenku (woj. lubuskie) wyjaśniają przyczyny śmiertelnego wypadku, do którego doszło we wtorek 20 lipca po godzinie 20:00 na ulicy Lema.

W zdarzeniu brał udział Mercedes Vito oraz motocykl prowadzony przez 16-latka, który w ciężkim stanie trafił do szpitala, gdzie kilka godzin później zmarł na stole operacyjnym na skutek odniesionych obrażeń.

Reklama

Zobacz też: Fiat Ducato uderzył w naczepę – zmarł pasażer busa

Jak podkreślają śledczy, siła uderzenia była bardzo duża świadczy – zniszczony motocykl leżał kilkanaście metrów od miejsca, gdzie doszło do zderzenia z busem, którego kierowca zbiegł.

Policjanci odnaleźli 26-letniego kierowcę Vito dopiero kilka godzin później. Mężczyzna w momencie zatrzymania miał ponad promil alkoholu w organizmie.

Na miejscu wypadku do późnych godzin nocnych trwały intensywne czynności śledczych, którzy wyjaśniają przyczyny tej tragedii. Mundurowi proszą również osoby, które były świadkami tego zdarzenia o kontakt w Komisariacie Policji w Drezdenku lub po numerem telefonu 477925400.

Źródło zdjęć: Policja

Podziel się: