Reklama

Kierowca busa zasztyletowany na parkingu w Bredzie

Kierowca busa zasztyletowany na parkingu w Bredzie

W sobotę wieczór kierowca busa na polskich numerach rejestracyjnych został zasztyletowany na parkingu w niderlandzkiej Bredzie.

Jak podają tamtejsze media powołując się na ustalenia lokalnej policji, do zdarzenia doszło w sobotę 21 października około godziny 19:15 na parkingu przy przejściu granicznym Hazeldonk w Brabancji Północnej.

Niderlandzkie służby zawiadomił pracownik pobliskiego baru, do którego wbiegł spanikowany człowiek mówiący o leżącym w kałuż krwi mężczyźnie. Niestety, pomimo podjętej próby reanimacji nie udało się uratować jego życia.

Reklama

Jak na razie policjanci z Bredy poinformowali, że zmarłym jest kierowca pochodzący z Europy Wschodniej bez określania innych szczegółów dotyczących tożsamości ofiary.

W lokalnych mediach pojawiły się nagrania wideo pokazujące miejsce zbrodni, gdzie widać, że śmiertelnie dźgniętym nożem mężczyzną był najprawdopodobniej kierowca białego Renault Master z powiatu konińskiego.

Policja prowadzi dochodzenie i przesłuchała już wszystkich kierowców ciężarówek, którzy pauzowali na parkingu w sobotni wieczór. Ponadto śledczy zabezpieczyli także nagrania z kamer zamontowanych w obrębie miejsca zbrodni.

Źródło zdjęć: Politie/bredavandaag.nl

Podziel się: