Reklama
stats

Polski kierowca busa zamordowany w Austrii na parkingu przy A12

Polski kierowca busa zamordowany w Austrii na parkingu przy A12

Austriackie media podają, że polski kierowca busa został zamordowany na parkingu przy A12. Sprawcą jest inny kierowca z tej samej firmy?

Według wstępnych ustaleń śledczych w sobotę 6 maja na parkingu Asfinag Zirl West przy autostradzie A12 spotkali się dwaj kierowcy jeżdżący najprawdopodobniej w tej samej firmie transportowej z Bielska-Białej.

Jak wynika z relacji świadków, mężczyźni spożywali alkohol do późnych godzin nocnych i w czasie libacji doszło między 35-latkiem oraz 36-latkiem do kłótni.

Reklama

Ciało młodszego kierowcy znaleziono w niedzielę 7 maja około 6:30 w kabinie Renault Master, które miało otwarte drzwi. Zmarły miał rany kłute w górnej części ciała.

Tyrolscy policjanci zatrzymali w tej sprawie zakrwawionego 36-latka, który przebywał w zaparkowanej obok międzynarodówce. Domniemany sprawca został już przesłuchany, ale austriaccy śledczy nie ujawnili żadnych szczegółów dotyczących ewentualnych motywów tej zbrodni.

Wiadomo jednak, że 36-latek został już przesłuchany sekcja a zwłok ofiary na zlecenie prokuratury zaplanowana jest na poniedziałek. Lokalne i krajowe media w Austrii podają, że narzędzia zbrodni nie udało się jeszcze odnaleźć.

EDIT: Zatrzymany 36-letni mężczyzna to obywatel Polski.

Źródło zdjęcia: Polizei/krone.at

Podziel się:
1

Odpowiedzi

Napisz tu swoją opinię

  1. Bob

    czy aby to na pewno polscy kierowcy, czy tylko z polskiej firmy na polskich blachach.
    niestety ale nasi przyjaciele ze wschodu robią nam paskudna opinie, czego nie raz byłem świadkiem.
    a w innych krajach nie pytają się skąd pochodzą tylko patrzą na blachy.

Komentarze zamknięte.