Reklama
stats

140 kurierskich furgonów MAN TGE 3.140 dla DPD Polska

140 kurierskich furgonów MAN TGE 3.140 dla DPD Polska

W piątek 20 lipca podpisano umowę na dostawę 140 kurierskich furgonów MAN TGE 3.140 dla DPD Polska. Każde auto wyposażone będzie m.in. w klimatyzację.

MAN Trucks & Bus Polska do końca 2018 roku dostarczyć ma dla DPD Polska 140 sztuk dostawczego modelu TGE.

Furgony z 3,5-tonowym DMC oraz 2-litrowym turbodieslem o mocy 140 KM mają ładownię, która zmieści do 6 europalet.

Reklama

Zobacz też: Test: MAN TGE 3.140 – dostawczy superMAN? (wideo, zdjęcia)

Maciej Głowacki, Członek Zarządu i Dyrektor Operacyjny DPD Polska (z lewej) oraz Grzegorz Rogalewicz, Dyrektor ds. sprzedaży samochodów dostawczych w MAN Truck & Bus Polska podczas podpisania umowy na dostawę 140 sztuk TGE.

Co istotne, każda z białych „blaszek” w barwach DPD posiada 2-osobową kabinę wyposażoną w klimatyzację oraz regulację kolumny kierowniczej w dwóch płaszczyznach.

Ponadto białe MAN-y TGE wyposażone będą w system Start & Stop oraz fotel kierowcy amortyzowany pneumatycznie z funkcją masażu!

Kolejną ważną dla codziennej kurierskiej pracy aspektem jest nisko położony próg załadunku, który w dostawczym MAN-ie znajduje się na wysokości około 39 cm od podłoża.

Do tego warto podkreślić, że MAN Trucks & Bus Polska oferuje unikalną na rynku lekkich pojazdów użytkowych gwarancję mobilności, która oznacza, że w przypadku dłuższego postoju samochodu w serwisie, MAN zapewnia pojazdy zastępcze takiej samej klasy i zabudowy.

Źródło zdjęć: MAN Trucks & Bus Polska

Podziel się: