MAN TGE jak ciężarówka – reklamowy filmik na YouTube (WIDEO)

MAN TGE jak ciężarówka – reklamowy filmik na YouTube (WIDEO)

Na oficjalnym kanale MAN Truck & Bus na YouTube pojawił się oryginalny filmik z MAN-em TGE w roli głównej. Są nawet żarty z dostawczaka konkurencji!

Ponad 600 000 wyświetleń w nieco ponad tydzień to całkiem niezły wynik jak na „reklamówkę” dostawczego samochodu. Ale tak naprawdę „MAN TGE – Truck Horn Prank” to nie jest zwykły filmik wychwalający zalety pierwszego w historii lekkiego pojazdu użytkowego MAN-a.

Zobacz też: Test: MAN TGE 3.140 – dostawczy superMAN? (wideo, zdjęcia)

Reklama

TGE wchodził na europejskie rynki wraz z hasłem „To nie VAN. To MAN”. Pewnym nawiązaniem do tego sloganu jest pomysł, aby do jednego z takich aut zamontować sygnał pneumatyczny kojarzący się z ciężkimi ciężarówkami.

I w zasadzie nie jest istotne, czy w tej reklamie wystąpili aktorzy, czy prawdziwi przechodnie, bo najśmieszniejszy i zarazem najciekawszy moment tej „reklamówki” to kadry z Mercedesem Sprinterem, którego klakson… nie brzmi przy grającym w filmie TGE zbyt poważnie.

W każdym razie gratuluję ludziom z MAN-a pomysłu i odwagi, aby taki filmik zrealizować, a przy okazji trochę pośmiać się z własnej konkurencji!

Źródło zdjęć: YouTube/MAN Truck & Bus

Podziel się: