Reklama
stats

9-osobowy Hyundai H350 – kolejna zabudowa od firmy Carpol

9-osobowy Hyundai H350 – kolejna zabudowa od firmy Carpol

Wygodne 9-osobowe wnętrze z regulowaną przegrodą ładowni – Carpol zajął się przebudową Hyundaia H350 z silnikiem 2.5 CRDi o mocy 150 KM.

Chociaż od rynkowego debiutu Hyundaia H350 minął już ponad rok, nie jest on zbyt częstym widokiem na polskich drogach. Niemniej produkowany od maja 2015 roku w tureckich zakładach w Bursie dostawczak po raz kolejny trafił w ręce specjalistów z firmy Carpol.

Hyundai H350 komfortowe wykończenie, w tym tapicerowaną podsufitkę oraz wyprofilowane fotele z regulacją pochylenia oparcia. Do tego zarówno przedział pasażerski, jak i ładownię pokryto antypoślizgową podłogą.

Reklama

Zobacz też: Food truck – nowość w ofercie kieleckiej firmy Moto-Truck

W ramach przebudowy Hyundai H350 otrzymał też regulowaną przegrodę przestrzeni ładunkowej, dzięki czemu można dopasować pakę do konkretnych zadań.

Do napędu 9-osobowego Hyundaia H350 służy 150-konny silnik 2.5 CRDi, a jego moment obrotowy przekazywany jest na tylną oś. Na polskim rynku dostępna jest również 170-konna odmiana tej wysokoprężnej jednostki. Co ciekawe pojazd ma aż 3 lata gwarancji bez limitu kilometrów, pod warunkiem, że samochód nie będzie służyć ma jako taksówka, auto z wypożyczalni, i do płatnego przewozu osób, bo wtedy gwarancja mechaniczna wynosi też 3 lata, ale już z limitem 100 000 km kilometrów (w zależności, co wystąpi pierwsze).

Źródło zdjęć: Carpol

Podziel się: