Reklama

Bezpłatne zwiedzanie fabryki VW Caddy i Craftera powraca po 2 latach

Bezpłatne zwiedzanie fabryki VW Caddy i Craftera powraca po 2 latach

Chcesz zobaczyć jak produkuje się nowoczesne dostawczaki? Zapisz się na bezpłatne zwiedzanie zakładów, gdzie powstaje Caddy, T6.1 i Crafter.

Jak informuje spółka Volkswagen Poznań, po przeszło dwóch latach przerwy ponownie możliwe jest zwiedzanie zakładów w Poznaniu, gdzie powstaje m.in. VW Caddy czy bazujący na nim Ford Tourneo Connect oraz fabrykę we Wrześni – tam produkowany jest VW Crafter i bliźniaczy MAN TGE wraz z ich elektrycznymi odmianami.

Zapisy dla grup zorganizowanych są możliwe za pomocą formularza rejestracyjnego dostępnego TUTAJ. Obecnie możliwe jest zwiedzanie zakładów Volkswagen Poznań tylko dla grup zorganizowanych, lecz być może już niebawem możliwe będzie zwiedzanie zakładów w Antoninku oraz Wrześni dla wszystkich zainteresowanych, w tym również dla pracowników pracujących w tychże fabrykach oraz dla ich rodzin.

Reklama

Trasa zwiedzania obejmować ma m.in. obszar Budowy Karoserii oraz obszar Montażu a w trakcie trwającej niemal dwóch godzin wycieczki każdy uczestnik będzie mógł obejrzeć cały proces produkcji produkowanych przez wielkopolskie zakłady samochodów.

W zakładach VW Września zlokalizowanych w Białężycach montowane są nie tylko furgony czy podwozia pod zabudowę VW Craftera/MAN-a TGE, lecz także campervany w postaci Volkswagena Grand California.

Chociażby w ultranowoczesnym i zautomatyzowanym w ponad 80% obszarze Budowy Karoserii zwiedzający zobaczą ponad 450 robotów.

Warto jednak podkreślić, że od 1 września 2022 zapisy są możliwe za pomocą formularza rejestracyjnego a grupy zwiedzających mogą liczyć minimalnie 10 osób, a maksymalnie 20 osób wliczając w to opiekunów grupy.

Do tego warto zapoznać się z regulaminem zwiedzania, gdzie m.in. pojawia się zapis o tym, że opiekun grupy jest zobowiązany do okazania polisy ubezpieczeniowej. Link do regulaminu znajdziecie TUTAJ.

Źródło zdjęć: Volkswagen Poznań

Podziel się: