Reklama
stats

Carpol otrzymał certyfikat Volkswagen Premium Partner

Carpol otrzymał certyfikat Volkswagen Premium Partner

Firma Carpol z Grodziska Mazowieckiego – czołowy producent zabudów w Polsce – otrzymała prestiżowy certyfikat Volkswagen Premium Partner.

– Jako pierwsza firma zabudowująca w Polsce dołączyliśmy do grona Volkswagen Premium Partner! Jest to dla nas niezmiernie nobilitujące wydarzenie i ogromne wyróżnienie. Wraz z nimi będziemy się wystawiać na targach IAA w Hanowerze. Pokażemy naszą zabudowę na Crafterze z tylną kabiną sypialną – mówi Anna Liszewska, wiceprezes zarządu Carpol Sp. z o.o.

Zobacz też: Bankowozy Citroën Jumper dla Poczty Polskiej z zabudową Carpol

Reklama

Widoczny na zdjęciach VW Crafter II generacji z obustronną burtofiranką to dokładnie ten egzemplarz, który pojawi się na stoisku Volkswagena na IAA 2018 w Hanowerze – jednej z największych targów pojazdów użytkowych na świecie.

Crafter z zabudową Carpol, który pojawi się na IAA 2018 otrzymał skrzynię mieszczącą 8 europalet (długość 4300 mm, szerokość 2200 mm, wysokość 2000 mm), której plandeka spoczywa na aluminiowym stelażu z systemem regulacji wysokości.

Przystosowany do transportu międzynarodowego Crafter otrzymał także tylną kabinę sypialną Spojtrak od firmy Spojkar, a pod łóżkiem znalazło się miejsce na schowki mieszczące rzeczy prywatne kierowcy.

Do tego w aucie zamontowano ogrzewanie postojowe Webasto Air Top 2000 z regulatorem i czujnikiem temperatury zamontowanym w kabinie sypialnej.

Źródło zdjęć: Carpol

Podziel się: