Reklama

Czarna perła – Moto Wektor wprowadza nowy kolor zabudów

Czarna perła – Moto Wektor wprowadza nowy kolor zabudów

Moto Wektor – producent zabudów dla aut dostawczych z Bielska-Białej – poszerzył oferowaną przez siebie gamę kolorów o nowy lakier – czarną perłę.

Bielska spółka zajmuje się produkcją i sprzedażą zabudów do pojazdów użytkowych o dopuszczalnej masie całkowitej od 3,5 do 26 ton, w tym m.in. „międzynarodówek” z kabinami sypialnymi, ale też pojazdów z zabudową warsztatową, lekkich samochodów ratowniczo-gaśniczych, chłodni, a nawet wywrotek.

Zobacz też: Carpol przygotował 9-osobowego Sprintera z zabudową warsztatową

Reklama

Większość kierowców kojarzy bielską firmę z zabudowami wykorzystującymi podwozia Renault Master, jednak Moto Wektor posiada też homologację na montaż zabudów na podwoziach Fiata (na przykład Ducato z kabiną sypialną Twin Cab S dla Ducato).

Poza bardzo szczegółowymi technicznymi specyfikacjami, klienci coraz większą wagę przywiązują też do wyboru indywidualnej, dopasowanej „pod siebie” wersji kolorystycznej zamówionej zabudowy. Dlatego Moto Wektor wprowadził kolejny lakier nadwozia do oferowanej przez siebie palety.

Zobacz też: Opel Movano z certyfikowanymi zabudowami od firmy Lamar

Czarna perła – bo tak nazywa się nowy kolor – zamówić można z czarną plandeką, a całość widoczna na zdjęciu powyżej wygląda naprawdę oryginalnie, niczym filmowy statek z serii Piraci z Karaibów.

Oczywiście Masterka w takim malowaniu będzie wyróżniać się na każdym parkingu, gdzie królują jednak białe busy, ale przy wskazaniach termometra w okolicach 40 stopni Celsjusza, kierowca nie do końca chyba będzie zadowolony z wyboru takiej opcji kolorystycznej…

Źródło zdjęcia: Moto Wektor

Podziel się: