Reklama
stats

Fabryka Volkswagen Poznań otwarta dla zwiedzających

Fabryka Volkswagen Poznań otwarta dla zwiedzających

Chcesz zobaczyć jak produkuje się Caddy, Caddy Maxi i model T6? Odwiedź za darmo fabrykę Volkswagena w Antoninku w trakcie Poznań Motor Show 2016!

Już niedługo rozpoczynają się największe targi motoryzacyjne w Polsce. Poznań Motor Show 2016 trwać będzie od 31 marca do 3 kwietnia, a stolicę Wielkopolski zapełnią fani czterech, ale też i dwóch kółek.

Z tej okazji zakłady Volkswagen Poznań przygotowały specjalną atrakcję. W ciągu dwóch dni będzie można zobaczyć jak przebiega produkcja użytkowych modeli VW, które wytwarzane są w fabryce w poznańskim Antoninku.

Reklama

Zobacz też: VW Poznań – 17 810 aut dostawczych w 2015 roku

Podczas zwiedzania każdy z gości będzie miał szansę zapoznać się z procesem produkcyjnym Działu Budowy Karoserii oraz Działu Montażu Zakładu w Antoninku. Dzięki temu każdy ze zwiedzających zobaczy, jak powstaje gotowy samochód – od płyty podłogowej po finalny produkt.

Ze względów bezpieczeństwa na teren fabryki będą mogły wejść tylko osoby powyżej 15 roku życia oraz grupy liczące nie więcej niż 30 osób. Organizatorzy przygotowali dla chętnych dwa terminy: czwartek 31 marca (16:00 lub 18:30) i piątek 1 kwietnia (16:00 lub 18:30).

Aby zobaczyć jak powstają użytkowe modele Volkswagena konieczna jest jednak wcześniejsza rejestracja telefoniczna (pod numerem 883 398 817) lub mailowa (jerzy.wlodarczyk@vw-poznan.pl). Volkswagen Poznań nie pobiera żadnych opłat za zwiedzanie, ale trzeba pamiętać, że na terenie fabryki obowiązuje zakaz fotografowania.

Źródło zdjęcia: Volkswagen Poznań

Podziel się: