Reklama
stats

Fiat Ducato z opuszczaną podłogą Ruthmann Flexiloader

Fiat Ducato z opuszczaną podłogą Ruthmann Flexiloader

Ewidentnie ta „blaszka” ma najniższy próg załadunkowy! Fiata Ducato z opuszczaną podłogą Ruthmann Flexiloader zdradza rozstaw tylnych kół.

Czytelnik Daniel podesłał świetne znalezisko! Tym razem na allegro.pl można kupić nietuzinkowego Dukata z typoszeregu X250.

Jego wyjątkowość zdradza nietypowo szeroki rozstaw tylnych kół, a to dlatego, bo jest to furgon przebudowany przez niemiecką firmę Ruthmann,, znaną szerzej m.in. z produkcji podnośników koszowych dla pojazdów użytkowych.

Reklama

Fiat Ducato Ruthmann Flexiloader, której podłogę ładowni stanowi elektrono-hydrauliczna platforma, ma na pewno najniższy próg załadunkowy na rynku 😉

Po opuszczeniu platformy niemal z poziomu podłoża można szybko wjechać tam paleciakiem czy małym traktorkiem ogrodniczym.

Zobacz też: Ducato z nietypowym rozstawem kół tylnej osi – zdjęcie od Marcina

Kiedyś już pisałem o podobnym Ducato, z tymże tamta „blaszka” ze zwiększonym rozstawem kół widziana była w Gdyni, a więc możliwe, że w Polsce są co najmniej dwa takie pojazdy.

W każdym razie sprzedający chce „opchnąć” albo całe auto wraz z tą platformą (17 500 zł) lub sam furgon (13 900 zł). Jednak jest też możliwość zakupu wyłącznie „windy” z osprzętem za (4900 zł).

Jeżeli więc któraś z szanownych Czytelniczek/Czytelników byłby lub zainteresowany takim Dukatem 2.3/130 KM z najniższym w Polsce progiem ładunkowym, to bezpośredni link do ogłoszenia znajduje się TUTAJ.

PS: Poniżej wrzucam jeszcze filmik znaleziony na YouTube, pokazujący jak działa w praktyce taka opuszczana platforma w furgonie.

Źródło zdjęć: allegro.pl

Podziel się: