Reklama
stats

Fiat Ducato blaszkontener z agregatem chłodniczym do kupienia na olx

Fiat Ducato blaszkontener z agregatem chłodniczym do kupienia na olx

Kolejny piękny projekt, tym razem na bazie popularnego furgonu! Fiat Ducato jako blaszkontener z agregatem chłodniczym do kupienia na olx.pl.

Daniel podesłał po raz kolejny link do interesującego ogłoszenia. Za 45 000 złotych (do negocjacji) nabyć można nietuzinkowego Fiata Ducato z 2012 roku.

Oczywiście nie jest to zwykła „blaszka” o wysokości H2, chociaż częściowo… dalej nią jest! Otóż ten „szykowany pod własną działalność do jazdy międzynarodowej” bus łączy kabinę i część karoserii furgonu z izolowanym kontenerem z agregatem chłodniczym.

Reklama

Zobacz też: Fiat Ducato z opuszczaną podłogą Ruthmann Flexiloader

Całość wygląda to bardzo interesująco. Za wymienionymi fotelami, które teraz są skórzane i elektrycznie sterowane (takiej opcji nie było nigdy w opcjach i dalej nie ma), znajduje się całkiem ładnie wykonana leżanka z obiciem tapicerskim ścianek.

Do tego wystawiony na sprzedaż bus ma windę o 750-kilogramowym udźwigu a na tylnej osi zamontowano pneumatyczne zawieszenie.

Zobacz też: Używany: Fiat Ducato 3.0 MultiJet 180 – międzynarodówka (zdjęcia)

Przyznam, że to już trzeci opisywany przeze mnie przypadek, kiedy z „uciętego” w połowie busa powstał blaszkontener, ewentualnie blaszko-kontener, chociaż w tym wypadku raczej powinno się napisać/powiedzieć furgonokontenerochłodnia.

W każdym razie, jeżeli ktoś chciałby rzucić okiem na kilka zdjęć więcej, a może nawet spróbować swoich sił na przerzutach po EU takim Dukatem, to bezpośredni link do ogłoszenia znajduje się TUTAJ.

Źródło zdjęć: olx.pl

Podziel się: