Iveco Daily VII – czy tak będzie wyglądać kolejna generacja?

Iveco Daily VII – czy tak będzie wyglądać kolejna generacja?

Iveco Poland na Facebooku opublikowało sylwetkę furgonu z podpisem „Przyszłość jest bliżej niż myślisz”. Czy to zapowiedź Iveco Daily VII generacji?

Aktualna generacja modelu Daily weszła na rynek w 2014 roku, więc jest jeszcze trochę za wcześnie, aby w najbliższym czasie włoska marka wypuściła kolejną generację swojego dostawczego auta. Tym bardziej, że w połowie 2016 roku wraz z wprowadzeniem normy Euro 6, nadwozie i wnętrze kabiny poddano lekkiej modernizacji.

Zobacz też: Iveco Daily z nowymi silnikami Euro 6

Reklama

Wydaje się, że grafika opublikowana we wtorek 21 lutego przez Iveco Poland na swoim profilu na Facebooku może stanowić ogólną zapowiedź nowej generacji modelu Daily, ale na ostateczny kształt bryły nadwozia, jak i samych detali jest stanowczo za wcześnie.

Niemniej niebieski furgon przedstawiony na grafice mocno nawiązuje do Iveco Z Truck – ciężarówki przyszłości, która zaprezentowana została na targach IAA 2016 w Hanowerze.

Można więc przyjąć, że włoska marka zaczyna powoli wypuszczać pierwsze szkice nowego Daily VII generacji sprawdzając, czy taki projekt spodoba się opinii publicznej, a więc częściowo i przyszłym klientom.

Źródło zdjęcia: Facebook/IvecoPoland

Podziel się: