Reklama
stats

Karta paliwowa dla małych firm – poznaj najważniejsze korzyści

Karta paliwowa dla małych firm – poznaj najważniejsze korzyści

Podróżowanie po Polsce w celach zawodowych wiąże się ze stałymi wydatkami na paliwo. Wielu właścicieli firm i kierowców dąży do tego, aby te koszty odpowiednio zoptymalizować i zyskać znaczące oszczędności w budżecie firmowym. Warto rozważyć regularne korzystanie z karty paliwowej, która właśnie to ułatwia. Karta paliwowa dla małych firm pozwala zaoszczędzić nawet do 25 groszy na jednym litrze paliwa na ponad 3000 stacjach paliw w Polsce! Czy w małej firmie ma to sens? Jakie są zalety korzystania z tego rozwiązania?

ZALETY KARTY PALIWOWEJ – DLACZEGO WARTO Z NIEJ KORZYSTAĆ?

Kto z nas nie chciałby oszczędzać na wydatkach za paliwo i ograniczać cennego czasu spędzanego na stacji paliw? Czy Tobie też zależy na zyskaniu czasu zamiast na staniu w kolejce wśród innych kierowców czekających na faktury za paliwo? Karta paliwowa dla małej firmy to rozwiązanie, które Ci to wszystko umożliwi.

Reklama

Wielu kierowców zastanawia się jak zaoszczędzić wydatki na paliwo i zminimalizować czas spędzany na stacji paliw. Każdy z nas szuka skutecznych sposobów, jak oszczędzać pieniądze na wydatkach za paliwo. Karta paliwowa dla małych firm zyskała popularność ze względu na szereg korzyści. Jakich?

NAWET DO 25 GROSZY OSZCZĘDNOŚCI ZA 1 LITR PALIWA!

Przede wszystkim pozwala zaoszczędzić nawet do 25 groszy za jeden litr paliwa! Karta E100 Power Max jest akceptowalna na ponad 3000 stacjach paliw w Polsce, dzięki czemu możesz sam wybrać popularne stacje z najkorzystniejszą ofertą cenową za litr paliwa. Jako posiadacz karty zyskujesz dodatkowe zniżki na pozostałe usługi np. na kompleksach marki Lotos, myjnie samochodowe.

Kartą możesz płacić za paliwo na wielu stacjach popularnych marek takich jak: Orlen, Lotos, Moya, Amic i wiele innych, a także na stacjach przy polskich drogach i płatnych odcinkach autostrad A1, A2, A4.

Jeśli podróżujesz za granicą, karta paliwowa międzynarodowa sprawi, że zaoszczędzisz na tankowaniu w 32 krajach świata na ponad 18 tysiącach stacji paliw.

Przykład: Koszt przejechania 100 km trasy przy założeniu, że Twój samochód osobowy spala 6 litrów paliwa na 100 km, cena za litr oleju napędowego na stacji to ok. 4,50 zł za litr. Koszt przejechania 100 km to 27 zł. Korzystając z karty paliwowej zapłacisz tylko 25,50 zł za przejechanie 100 kilometrów. Przejeżdżając rocznie 30 tysięcy kilometrów, to na paliwo wydasz 8100 zł. A z kartą paliwową zapłacisz tylko 7650 zł rocznie. Jest różnica, prawda? Rocznie na paliwie zaoszczędzisz 450 zł. Mnożąc to przez ilość samochodów we flocie np. przez 100 samochodów, oszczędzasz aż 45 tysięcy złotych rocznie w swojej firmie!

W przypadku samochodów benzynowych oszczędności za paliwo mogą być jeszcze większe z uwagi na to, że samochody z silnikami benzynowymi mają wyższe spalanie podczas jazdy. Kolejną korzyścią jest to, że nie tracisz czasu w kolejkach po to, by dostać fakturę za paliwo. Z kartą E100 POWER MAX fakturowanie odbywa się automatycznie dwa razy w miesiącu (15. dnia miesiąca i ostatniego), a każdą transakcję możesz sprawdzić w Panelu Klienta. Możesz też również bardzo łatwo kontrolować wydatki na paliwo.

JAK DZIAŁA KARTA PALIWOWA?

Z karty paliwowej E100 POWER MAX możesz korzystać na dwa sposoby:

• kartę przedpłaconą, którą uzupełniasz określoną kwotą i nią płacisz za paliwo,

• kartę z limitem kredytowym do 20 000 złotych z odroczonym terminem płatności za tankowanie paliwa.

Jak zasilić kartę paliwową E100? Możesz to zrobić na dwa sposoby: wykonać przelew na numer rachunku bankowego E100 w walucie PLN i EUR lub zlecić przelew w walucie PLN w Panelu Klienta E100 za pośrednictwem systemu DotPay.

DLA KOGO JEST ODPOWIEDNIA KARTA PALIWOWA?

Zastanawiasz się, czy korzystacie z karty paliwowej na co dzień będzie dla Twojej firmy opłacalne? Jeśli Twoi pracownicy codziennie pokonują setki kilometrów, a Ty chcesz skutecznie zoptymalizować wydatki firmowe na paliwo i oszczędzać pieniądze, to zdecydowanie warto rozważyć korzystanie z karty paliwowej.

Pod względem wygody korzystania, możliwości oszczędności pieniędzy w budżecie firmowym korzystanie z karty paliwowej jest bardzo opłacalnym rozwiązaniem dla:

• korporacji budowlanych,

• firm z flotami samochodów osobowych i dostawczych,

• firm transportowych,

• korporacji taksówkarskich,

• firm gastronomicznych,

• firm kurierskich,

• korporacji specjalizujących się w przewozach osób,

• przedsiębiorstw handlowych i produkcyjnych.

KARTA PALIWOWA – KOSZTY, KTÓRE TRZEBA WZIĄĆ POD UWAGĘ

Interesują Cię koszty karty paliwowej? Nie pobieramy opłat za użytkowanie karty na terenie Polski, a jej wydanie jest bezpłatne. Prowizje za użytkowanie karty mogą być naliczane tylko wtedy, gdy korzystasz z karty poza granicami kraju. Za wsparcia i doradztwo dotyczące użytkowania karty oraz przyznanie limitu pieniężnego również nie pobieramy opłat. W każdej chwili możesz bezpłatnie przetestować czy karta paliwowa to opłacalne rozwiązanie dla Ciebie!

Chcesz zamówić kartę paliwową dla swojej firmy lub dowiedzieć się o niej jeszcze więcej? Wypełnij formularz TUTAJ. 

Artykuł sponsorowany

Podziel się: