Reklama

Kierowca Renault Master kontra silny boczny wiatr (wideo)

Kierowca Renault Master kontra silny boczny wiatr (wideo)

W sieci pojawił się kolejny film z ataku zimy na Podkarpaciu. W starciu „kierowca Renault Master kontra silny boczny wiatr” wygrała dzika moc natury.

Pisałem ostatnio o kierowcy rumuńskiego busa, który dzielnie walczył na podkarpackiej drodze z ogromnymi podmuchami wiatru. Tamten film nagrany został w piątek 13 stycznia 2017 roku, a link do tego materiału znajduje się poniżej.

Zobacz też: Drifting busem na prostej? Na Podkarpaciu to możliwe (wideo)

Reklama

Teraz w serwisie YouTube pojawiło się kolejne wideo pokazujące jak trudne warunki panowały wtedy na Podkarpaciu. Tym razem to nagranie z monitoringu firmy BESCO, która zajmuje się produkcją wanien i brodzików.

Dokładnie tego samego dnia, czyli w piątek 13 stycznia, kamera uwieczniła nierówną walkę jednego z ich kierowców z bardzo silnym bocznym wiatrem przy wyjeździe z firmy.

Zobacz też: Renault Master Z.E. – elektryczny bus z zasięgiem do 200 km

I chociaż prowadzący Renault Master robił co mógł, to ostatecznie napierający na plandekę wiatr dosłownie wepchnął busa w dwie osobówki stojące obok.

Na szczęście straty nie okazały się znaczące, ale trzeba pamiętać, że choć zima nie odpuszcza to pracować trzeba. I to niezależnie od warunkach.

Źródło zdjęcia: YouTube/Besco / Producent wanien i brodzików

Podziel się: