Reklama
stats

Kierujący Renault Trafic specjalnie potrącił 26-latka – poszło o żonę

Kierujący Renault Trafic specjalnie potrącił 26-latka – poszło o żonę

Zazdrosny o żonę 31-latek chciał nastraszyć swoją ofiarę, ale coś poszło nie tak. Kierujący Renault Trafic specjalnie potrącił 26-latka na chodniku.

Do całej tej sytuacji doszło w środę 14 marca na ulicy Żeromskiego w Boguszowie-Gorcach (powiat wałbrzyski). Około godziny 20:00 doszło tam do niegroźnego potrącenia pieszego, który szedł chodnikiem.

Zobacz też: Pożar parkingu wrocławskiego serwisu Iveco – spłonęło 7 sztuk Daily

Reklama

W trakcie czynności wałbrzyscy policjanci ustalili jednak, że kierujący 31-latek specjalnie skręcił w lewo z asfaltowej drogi, aby – jak to sam sprawca ujął – nastraszyć 26-letniego mężczyznę.

W trakcie czynności procesowych mieszkaniec Boguszowa-Gorc oświadczył, że źle obliczył tor jazdy, a mężczyznę chciał jedynie nastraszyć, nie potrącić.

Kierujący Renault Trafic II był po prostu zazdrosny o swoją żonę i już wcześniej groził młodszemu konkurentowi pozbawieniem życia wysyłając do niego SMS-y.

Zobacz też: Test: Fiat Talento Kombi 1.6 EcoJet 145 – z Twin Turbo (zdjęcia, wideo)

W wyniku potrącenia idący chodnikiem mężczyzna doznał niegroźnych obrażeń, jednak lekarze pozostawili go na obserwacji w szpitalu. Natomiast wobec sprawcy potrącenia prokurator z Prokuratury Rejonowej w Wałbrzychu zastosował środki zapobiegawcze w postaci dozoru policyjnego oraz zakazu zbliżania się do pokrzywdzonego. Teraz zazdrosnemu mężowi grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło zdjęć: Policja Wałbrzych

Podziel się: