Ktoś poprzebijał wszystkie opony w 7 firmowych VW Transporterach

Ktoś poprzebijał wszystkie opony w 7 firmowych VW Transporterach

Policjanci z Zweibrücken szukają sprawcy przebicia wszystkich opon w każdym z 7 VW Transporterów należących do jednej z lokalnych firm.

Jak wynika z policyjnego komunikatu do uszkodzenia ogumienia doszło w nocy z 28 lutego na 1 marca w miejscowości Rosenkopf (kraj związkowy Nadrenia-Palatynat), gdzie na ogólnodostępnym parkingu przy ulicy Höhenstraße zaparkowane zostały firmowe furgony przedsiębiorstwa zajmującego się sprzedażą wysyłkową.

Funkcjonariusze z jednostki w Zweibrücken ustalili, że jeszcze we wtorek o godzinie 20:00 wszystkie Volkswageny T6 stały nietknięte, ale na drugi dzień około godziny 9:00 zauważono, że każdy z 7 busów ma przecięte wszystkie 4 opony.

Reklama

Warto przy okazji dodać, że łączna wartość szkód materialnych wyliczona została na około 5500 euro, co po przeliczeniu na złotówki daje jakieś 25 000 złotych!

Lokalna policja poszukuje świadków przestępstwa, więc jeżeli akurat byłeś w tej okolicy w tym czasie daj znać (tel. 06332/9760 lub pizweibruecken@polizei.rlp.de).

PS: Ja bym się wcale nie zdziwił, jakby się okazało, że to jakiś niezadowolony klient albo konkurencja. Albo zwolniony ostatnio pracownik, albo najbliższy wulkanizator… Hmm, w sumie jest sporo tych podejrzanych 😉
Źródło zdjęcia: Polizei

Podziel się: