Laweciarz z Piaseczna mistrzem załadunku – zdjęcia Łukasza

Laweciarz z Piaseczna mistrzem załadunku – zdjęcia Łukasza

Ten laweciarz z Piaseczna jest mistrzem załadunku! Zdjęcia podesłał Łukasz, który uwiecznił epicki transport „Pasioka” B5.

To kultowe w motoryzacyjnych kręgach auto – długowieczne, solidnie zbudowane a jego naprawy podejmie się każdy kowal. O jakim konkretnie pojeździe mowa?

Na to pytanie odpowiedzieć sobie musi każdy z Was osobno, bo zarówno Iveco TurboDaily, jak i Volkswagen Passat B5 w „tedeju” zaskarbiły sobie serca Polaków.

Reklama

No i przechodząc do sedna, Łukasz zauważył w czwartek 31 grudnia na ulicy Puławskiej w Warszawie autolawetę na podwoziu Iveco Daily, które przewoziło na najeździe VW Passata w kombi.

Zobacz też: Trans Assist – aplikacja dla busów “na międzynarodówce”

Uszkodzona „B5-tka” nie do końca równo zostałą wciągnięta – ewentualnie sama wjechała – na platformę (w końcu to Passat w TDI), ale kto by się tam przejmował wystającą lewą tylną ćwiartką Passata.

Te 30-40 cm z lewej strony na pewno nie miał wpływu na stateczność Iveco, które – jak mniemam – nie takie rzeczy już przewoziło na swojej ramie. 😉

Swoją drogą i zabezpieczenie pasami świadczy o wysokich umiejętnościach i doświadczeniu przewożącego Passata.

Ostatecznie, kierujący „Dajlakiem” chyba nie spotkał w drodze do Piaseczna żadnego patrolu policji czy ITD, bo w mediach nie pojawiły się żadne informacje na ten temat.

Dlatego tym bardziej chciałbym podziękować Łukaszowi i Krzyśkowi, który pośredniczył w przekazaniu nigdzie indziej niepublikowanych zdjęć!

Źródło zdjęć: Łukasz Rakowski

Podziel się: