Reklama
stats

Lekkie zachwianie proporcji – ta autolaweta jest na sprzedaż

Lekkie zachwianie proporcji – ta autolaweta jest na sprzedaż

Czy Wy też widzicie to lekkie zachwianie proporcji długości zabudowy do podwozia? Taka autolaweta jest na sprzedaż, ktoś chętny?

Szkoda, że w anonsie nie ma zdjęcia z boku – wtedy widać najlepiej byłoby jaka część najazdu znajduje się za tylną osią Daily.

Przemek, od lat wierny Czytelnik dostawczakiem.pl, podesłał link do arcyinteresującego anonsu opublikowanego w serwisie otomoto.pl.

„Bohaterem” ogłoszenia sprzedaży jest Iveco Daily z 2006 roku z turbodoładowanym silnikiem Diesla F1A o pojemności 2,3 litra.

Reklama

O ile samo podwozie nie zwraca uwagi – ot zwykła biała doka – to zabudowa już tak! Chodzi o zamontowany za podwójną kabiną stalowy najazd, którego zdecydowana część znajduje się za tylną osią.

Stalowy najazd to z jednej strony duża wytrzymałość, ale z drugiej strony trzeba liczyć się z korozją.

Co prawda w anonsie brakuje szczegółów dotyczących długości użytkowej najazdu a także tego jaką ładownością dysponuje ten Dajlak, ale wiadomo, że auto ma mieć 325 000 km przebiegu a cena wywoławcza to 35 000 złotych.

Z ciekawostek można zauważyć, że trapy najazdowe tworzą osłonę tylnej ściany kabiny, ale z drugiej strony widoczne na zdjęciach są już niemałe naloty korozji na poszczególnych elementach zabudowy.

Na koniec tradycyjnie: jeżeli więc ktoś byłby zainteresowany taką autolawetą na podwoziu Daily III z końcówki produkcji tej generacji, to bezpośredni link do ogłoszenia znajduje się TUTAJ.

Źródło zdjęć: otomoto.pl

Podziel się: