Reklama
stats

Mercedes Sprinter III z kabiną Spojtrak – nowość firmy Spojkar

Mercedes Sprinter III z kabiną Spojtrak – nowość firmy Spojkar

Spojkar – uznany producent owiewek i kabin sypialnych – zaprezentował swoją najnowszą realizację. Tym razem to Mercedes Sprinter III z kabiną Spojtrak.

Wchodzący na polski rynek Mercedes Sprinter III generacji jest już zabudowywany przez polskie firmy wykonujące adaptacje podwozi. Swoją propozycję kabiny sypialnej przedstawiła też firma Spojkar – jeden z czołowych producentów pakietów aerodynamicznych do samochodów użytkowych

Zobacz też: Renault Master z zabudową GRUAU Polska – 45 sztuk dla wypożyczalni

Reklama

Przedłużona kabina Spojtrak z leżanką za fotelem kierowcy połączony z zestawem spojlerów prezentuje się bardzo dobrze i może być stosowana zarówno dla Sprinterów z typoszeregu W907 (tylnonapędowe) oraz W910 (przednionapędowe).

Mercedes z kabiną Spojtrak przy zastosowaniu 190-konnego turbodiesla 3.0 V6 świetnie sprawdzi się w transporcie ładunków na trasach międzynarodowych, ale też jest bardzo ciekawą bazą na autotransportera.

Zaletą kabiny Spojtrak są – poza estetycznym wyglądem – dobre właściwości aerodynamiczne, co przedkłada się na zużycie paliwa oraz funkcjonalne wnętrze.

Źródło zdjęć: Spojkar

Podziel się: