Reklama
stats

Renault Master z zabudową GRUAU Polska – 45 sztuk dla wypożyczalni

Renault Master z zabudową GRUAU Polska – 45 sztuk dla wypożyczalni

GRUAU Polska w 3 tygodnie zabudował 45 sztuk Renault Master. Na podwoziach zamontowano skrzynie ładunkowe z plandeką. Auta trafią do wypożyczalni Express.

Grupa Gruau to czołowy europejski producent nadwozi dla pojazdów użytkowych. We Francji, skąd wywodzi się firma, znajduje się aż 13 zakładów produkcyjnych.

W roku 2001 utworzono spółkę Gruau Polska, która była pierwszym zagranicznym oddziałem holdingu powstałym poza terytorium Francji.

Reklama

Zobacz też: Renault Kangoo z zabudową Gruau Polska dla ORLEN Ochrona

Dzięki dwóm zakładom zlokalizowanym pod Łodzią (Daszyna) i pod Warszawą (Wola Mrokowska) Gruau Polska jest w stanie wykonać w bardzo szybkim czasie zamówienia na zabudowę nawet kilkuset sztuk pojazdów jednocześnie.

W kwietniu specjaliści z Gruau Polska zabudowali 45 sztuk Renault Master z podwójną kabiną dla sieci wypożyczalni Express. Skrzynie ładunkowe ze zdejmowaną plandeką zostały wykonane i zamontowane na autach w ciągu 3 tygodni i to przy pełnym obłożeniu zakładów innymi realizacjami.

– Spośród kilku oferentów zabudów firma Express wybrała najlepszą ofertę pod względem cenowym, jak i szybkości wykonania. Ten ostatni element staje się dziś najważniejszym argumentem przy podejmowaniu decyzji w sprawie zakupu pojazdów dostawczych. Gruau Polska dzięki dwóm zakładom pod Łodzią i pod Warszawą jest w stanie zaproponować najkorzystniejsze warunki na polskim rynku – podkreśla Michał Zajączkowski, Kierownik Działu Handlowego GRUAU Polska.

Źródło zdjęć: GRUAU Polska

Podziel się: