Reklama

Ople Movano dla Orlenu z zabudową warsztatową od GRUAU Polska

Ople Movano dla Orlenu z zabudową warsztatową od GRUAU Polska

Flota 20 furgonów służyć ma do technicznej obsługi stacji paliw – Ople Movano dla Orlenu z zabudową warsztatową od GRUAU Polska.

GRUAU Polska to filia jednego z największych producentów nadwozi dla dla samochodów użytkowych w Europie – Grupy GRUAU.

Jednym większych przetargów wygranych i zrealizowanych realizacji w zeszłym roku wspólnie z wrocławskim dilerem Opla „Car Center” była dostawa 20 pojazdów dla Orlen Centrum Serwisowe.

Reklama

Wszystkie 20 egzemplarzy Opla Movano L1H1 z zabudową serwisową wykonaną przez specjalistów GRUAU Polska służyć mają do obsługi technicznej stacji paliw Orlenu.

Zobacz też: Mobilne laboratoria z zabudową Gruau Polska dla PKN Orlen

Zabudowa na furgonach składa się z zestawu szafek, półek oraz szuflad m.in. na narzędzia.

Ponadto podłogę i ściany na całej wysokości wyłożono odporną na uszkodzenia blachą ryflowaną, która zabezpiecza karoserię Movano.

„Serwisówki” dla Orlenu otrzymały m.in. wieszaki na węże i przewody na ścianie grodziowej, ale też znalazło się miejsce z tyłu na imadło oraz kącik sanitarny (rolka z papierem, dozownik z wodą, pojemnik z preparatem do czyszczenia rąk) zamontowany na wewnętrznej części lewych skrzydeł.

Dodatkowo w „blaszkach” dla Orleny zamontowano oświetlenie w części warsztatowej, a o odpowiedni przepływ powietrza dba wentylator w dachu.

Źródło zdjęć: GRUAU Polska

Podziel się: