Reklama

Renault Kangoo z zabudową Gruau Polska dla ORLEN Ochrona

Renault Kangoo z zabudową Gruau Polska dla ORLEN Ochrona

Aż 51 sztuk Renault Kangoo przebudowanych przez Gruau Polska na bankowozy zakupiła spółka ORLEN Ochrona. Wszystkie auta do listopada trafią do klienta.

ORLEN Ochrona to spółka zajmująca się zapewnieniem bezpieczeństwa firmie matce, czyli PKN ORLEN S.A. oraz Grupie Kapitałowej ORLEN, w zakresie ochrony osób i mienia oraz zabezpieczeniami technicznymi.

Zobacz też: Renault Kangoo Z.E. z bezprzewodowym ładowaniem baterii

Reklama

W lipcu ORLEN Ochrona odebrała pierwsze 17 sztuk nowych Renault Kangoo, które zostały przystosowane do pełnienia roli bankowozu przez firmę Gruau Polska. Pozostałe 34 pojazdy mają zostać przekazane klientowi na początku listopada.

Zamówione Renault Kangoo będą wykorzystywane do transportu wartości pieniężnych pomiędzy jednostkami zabezpieczanymi przez ORLEN Ochrona.

Zobacz też: Test: Mercedes Citan 109 CDI – warsztat na kółkach (wideo, zdjęcia)

– To kolejne duże zamówienie naszych aut w tym roku. Tym bardziej cieszymy się, że nasze samochody zaspokajają potrzeby i specyfikę tak różnych działalności. Tym razem Renault Kangoo zostały specjalnie przystosowane do transportu wartości. Jesteśmy przekonani, że spełnią swoje zadanie również w tej roli – powiedział Tomasz Mróz, Dyrektor Sprzedaży Flotowej EAST Renault Polska.

Źródło zdjęć: Renault

Podziel się: