Na DK 45 Transit uderzył w drzewo – zmarły 2 osoby z doki

Na DK 45 Transit uderzył w drzewo – zmarły 2 osoby z doki

Dramatyczny wypadek na DK 45. Skrzyniowy Ford Transit uderzył w drzewo. Niestety, w wyniku wypadku zmarły 2 osoby.

W poniedziałek 8 stycznia doszło do tragicznego wypadku na drodze krajowej nr 45 w okolicach miejscowości Trzebiszyn pod Kluczborkiem (woj. opolskie).

Jak informuje tamtejsza policja około godziny 16:50 ze wstępnych ustaleń wynika że kierowca Forda Transita na łuku drogi z jeszcze przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu a następnie doka wpadła do rowu uderzając przodem w drzewo.

Reklama

Skrzyniowym Transitem jechało 3 mężczyzn. Jak informują lokalne media w wyniku zderzenia przez przednią szybę wypadł kierujący Transitem 39-latek.

W wyniku poniesionych obrażeń ciała zginął on na miejscu wypadku. Do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego przetransportowani zostali 2 pasażerowie jadący doką: 58-latel oraz 50-latek. Niestety, tam życia starszego mężczyzny nie udało się uratować.

Na odcinku DK 45, gdzie doszło do wczorajszego wypadku policjanci wraz z prokuratorem zbierali ślady i przesłuchali świadków, aby wyjaśnić wszystkie szczegóły i okoliczności tego dramatycznego zdarzenia.

Do późnych godzin wieczornych droga Opole-Kluczbork była całkowicie zablokowana a służby na ten czas wyznaczyły objazdy.

Źródło zdjęcia: KP PSP Kluczbork

Podziel się: