Reklama

Na DK 94 kierująca Fiatem Pandą wjechała w Renault Master

Na DK 94 kierująca Fiatem Pandą wjechała w Renault Master

Kierująca osobówką z zatrzymanym prawem jazdy wjechała na DK 94 w Małopolsce w Renault Master. W wyniku wypadku 3 osoby zostały ranne.

Jak wynika z policyjnych ustaleń do czołowego zderzenia Fiata Pandy z dostawczym Renault Master doszło we wtorek 10 stycznia po godzinie 17:00 w Rzezawie pod Bochnią.

Przybyły na miejsce służby zastały zakleszczoną w osobówce nieprzytomną kobietę, którą ewakuowali z auta strażacy przy użyciu narzędzi hydraulicznych.

Reklama

Jak się okazało, kierująca Pandą mieszkanka Bochni miała cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami.

Wiadomo, że jadąca Pandą w stronę Bochni kobieta zjechała na przeciwny pas ruchu doprowadzając do zderzenia z Renault Master, którym podróżowały 3 osoby.

Furgon uderzył jeszcze w bariery energochłonne a Fiat wypadł poza drogę. W wyniku tego wypadku do szpitala trafiła 39-latka oraz 43-letni kierowca vana oraz 26-letni pasażer z „blaszki”.

Funkcjonariusze przebadali prowadzącego dostawczaka na zawartość alkoholu – mężczyzna był trzeźwy.

Natomiast w celu ustalenia stanu trzeźwości kobiety pobrano jej krew do dalszych badań. Jak ustalili policjanci, kobieta decyzją administracyjną miała cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami.

Dalsze postępowanie w sprawie tego wypadku drogowego prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Bochni. Na podstawie zebranych na miejscu śladów, będą szczegółowo wyjaśniać przyczyny i okoliczności zdarzenia w Rzezawie.

Źródło zdjęć: Policja

Podziel się: