Groźna sytuacja na „S7-ce” w Tokarni w powiecie kieleckim. We wtorek 7 kwietnia około godziny 7:45 rano jadący w kierunku Jędrzejowa 40-tonowy zestaw składający się z ciągnika siodłowego marki Scania z podpiętą naczepą najechał na tył busa stojącego częściowo na prawym pasie a częściowo na pasie awaryjnym.
W wyniku tego zdarzenia ranny został 59-letni kierowca Renault Master siedzący w momencie uderzenia w kabinie busa. Wiadomo już, że przewieziony do szpitala mężczyzna był trzeźwy.


W wyniku tego zdarzenia na S7 utworzył się znaczny zator a „ekspresówka” została całkowicie zablokowana. Policja wyznaczyła objazdy na węźle Tokarnia na starą DK 7 do węzła Brzegi.
Teraz kieleccy policjanci ustalają wszystkie okoliczności i powody, przez które 53-letni kierujący Scanią najechał na dostawcze Renault.
Źródło zdjęć: Policja





