Na obwodnicy Krakowa kierowca furgonu uderzył w naczepę

Na obwodnicy Krakowa kierowca furgonu uderzył w naczepę

W poniedziałkowe popołudnie na obwodnicy Krakowa kierowca dostawczego Renault Master uderzył w tył naczepy ponosząc śmierć na miejscu wypadku.

Do tragicznego zdarzenia doszło w poniedziałek 8 maja około godziny 15:20 na autostradzie A4 na pasie w kierunku Katowic.

Wszystko na to wskazuje, że kierujący dostawczym Renault Master mężczyzna najechał z dużą prędkością na stojący w korku zestaw składający się z ciągnika siodłowego oraz naczepy.

Reklama

Do wypadku z udziałem busa oraz 40-tonowego zestawu doszło na obwodnicy Krakowa pomiędzy węzłami Kraków Południe i Kraków Skawina.
Niestety, kierujący Renault Master zginął na miejscu pomimo zapiętych pasów i aktywowanej poduszki powietrznej…

Niestety, prowadzący biały furgon zmarł na miejscu. Teraz krakowscy policjanci ustalają wraz z prokuratorem szczegóły tego nieszczęśliwego wypadku na obwodnicy Krakowa.

Po wypadku, na czas działań ratowniczych oraz przeprowadzonych czynności procesowych, jezdnia „A4-ki” w stronę Śląska całkowicie zablokowana przez kilka godzin.

Lokalne media podawały, że po godzinie 16:00 zator spowodowany tragicznym zdarzeniem na autostradzie miał już długość niemal 10 kilometrów.

Źródło zdjęć: KMRT, MAT HOL 24 Kraków

Podziel się: