Reklama

Nissan Navara w limitowanej wersji Trek-1° od 178 620 zł

Nissan Navara w limitowanej wersji Trek-1° od 178 620 zł

Na polskim rynku pojawiła się nowa limitowana wersja Nissana NP300 Navara Trek-1°. W Europie dostępnych będzie tylko 1500 takich egzemplarzy.

Navara Trek-1° nawiązuje do położenia geograficznego pustyni Navarra w północnej Hiszpanii na 1° długości geograficznej zachodniej, od której pochodzi zresztą także nazwa samego pick-upa.

Auto dostępne jest wyłącznie z kabiną Double Cab oraz z najmocniejszą jednostką 2.3 dCi o mocy 190 KM, która współpracować może z 6-biegową manualną lub automatyczną 7-stopniową przekładnią. Standardem jest także układ napędowy 4×4.

Reklama

Zobacz też: Test: Nissan Navara dCi 190 – pick-up uniwersalny (wideo, zdjęcia)

Pick-up bazuje na topowej wersji wyposażeniowej Tekna, która doposażona została m.in. o czarne 18-calowe alufelgi oraz orurowanie progów oraz skrzyni ładunkowej.

Do tego Nissan Navara Trek-1° wyróżnia się też zamontowanymi nad kabiną reflektorami LED oraz osłoną paki z tworzywa, która podtrzymywana jest na amortyzatorach gazowych po obu stronach paki.

Navara Trek-1° jest oferowana w dwóch atrakcyjnych kolorach nadwozia: białym perłowym (nowość w modelu Navara) lub czarnym metalizowanym.

W Polsce ceny kształtują się na poziomie 178 620 zł brutto dla wersji z manualną skrzynią biegów oraz 183 620 zł brutto dla odmiany z przekładnią automatyczną.

Źródło zdjęć: Nissan

Podziel się: