Nowy Volkswagen Crafter furgon z zabudową CFM

Nowy Volkswagen Crafter furgon z zabudową CFM

Firma CFM z Bolesławca specjalizuje się w zabudowach przestrzeni ładunkowej dostawczaków. Jedną z jej ostatnich realizacji jest paka w nowym VW Crafterze.

Volkswagen Crafter II generacji produkowany jest w polskiej fabryce w Białężycach pod Wrześnią od października 2016 roku, a jego bliźniaczym modelem jest MAN TGE.

Samochód ten występuje w wielu wersjach, w tym z nadwoziem furgon, które dostępne jest w trzech długościach nadwozia i z trzema wysokościami dachu.

Reklama

Zobacz też: Test: MAN TGE 3.140 – dostawczy superMAN? (wideo, zdjęcia)

Akurat swoją premierową zabudowę nowego Craftera specjaliści z Bolesławca przeprowadzili na furgonie o standardowej długości i z podwyższonym dachem.

Technolodzy z CFM opracowali dla II generacji Craftera wszystkie elementy pokrycia wnętrza przestrzeni ładunkowej z tworzyw sztucznych.

Dzięki temu długa na 3 450 mm przestrzeń ładunkowa otrzymała ochronę podłogi, obu tylnych nadkoli, przedniej i bocznych ścian, a nawet sufitu.

Zobacz też: Ceny VW Craftera II generacji – od 87 010 zł netto za furgon

W ładowni pojawiły się także m.in aluminiowe szyny mocujące wraz z drążkami rozporowymi. Do tego zabudowcy nie zapomnieli nawet o mocowaniu klina pod koło, który umieszczono przy tylnym prawym słupku, tuż obok nadkola (środkowe zdjęcie).

Źródło zdjęć: CFM

Podziel się: