Reklama
stats

Opel Vivaro Sport – premiera na IAA 2016 w Hanowerze

Opel Vivaro Sport – premiera na IAA 2016 w Hanowerze

Vivaro Sport to specjalna wersja użytkowego Opla, która zadebiutuje na wrześniowych Targach Pojazdów Użytkowych IAA w Hanowerze.

Opel Vivaro Sport dostępny będzie w krótkiej jak i długiej wersji furgon, kombi a nawet jako podwozie do zabudowy z podwójną kabiną. Oficjalną premierę zaplanowano na targi IAA, który odbędzie się w dniach 22-29 września 2016 roku.

Auto wyróżnia się ozdobnymi pasami – czarnymi lub srebrnymi – biegnącymi wzdłuż maski ,dachu, a nawet progów. Do tego Vivaro Sport fabrycznie „stoi” na 17-calowych obręczach ze stopów lekkich, które opcjonalnie dostępne są również w czarnym kolorze, a reflektory mają wbudowane światła do jazdy dziennej LED, a poniżej zamontowano lampy przeciwmgłowe.

Reklama

Zobacz też: Ford Transit przewrócił się na Fiata Punto (zdjęcia)

We wnętrzu znajdziemy jako standard m.in. klimatyzację oraz system multimedialny IntelliLink Navi 50 z łącznością Bluetooth i portem USB. Już niedługo klienci będą mogli zamówić też opcjonalny nowy system IntelliLink Navi 80, który zadebiutuje na IAA 2016. Ponadto na liście opcji Vivaro Sport dostępne są skórzane obicia tapicerki i welurowe dywaniki.

Co ciekawe do „usportowionego” Vivaro zamówić można opcjonalny pakiet ładunkowy „Sport”, w skład którego wchodzą ciemnoszare panele boczne pokrywające przestrzeń ładunkową z praktycznymi schowkami oraz niebieskim podświetleniem.

Do napędu Vivaro Sport zarezerwowano najmocniejsze dwie wysokoprężne jednostki 1.6 CDTI BiTurbo o mocy 125 KM lub 145 KM.

Źródło zdjęć: Opel

Podziel się: