Mercedes-Benz Vito w nowej wersji Sport Line już od lutego 2018 roku

Mercedes-Benz Vito w nowej wersji Sport Line już od lutego 2018 roku

Ma Transit Custom, ma Vivaro? No to… Mercedes-Benz Vito w nowej wersji Sport Line dostępny ma być na europejskich rynkach już od lutego 2018 roku.

Na to wygląda, że władze w Stuttgarcie pozazdrościły Fordowi Ford Transit Custom Sport, a Oplowi Vivaro Sport. Mercedes-Benz Vito Sport Line, podobnie jak wymienieni wyżej konkurenci z segmentu średnich samochodów dostawczych otrzymał specjalne okleinę przechodzącą przez maskę, przedni zderzak oraz dolne elementy z boku pojazdu.

Zobacz też: Opel Vivaro Sport – premiera na IAA 2016 w Hanowerze

Reklama

Poza samoprzylepnymi aplikacjami Vito W447 w wersji Sport Line wyróżnia się zmodyfikowanym zawieszeniem oraz 18-calowymi obręczami ze stopów lekkich (w opcji 19-calowe alufelgi).

Ponadto z zewnątrz Vito Sport Line poznać będzie można po chromowanej osłonie chłodnicy, czy relingach dachowych.

W środku klienci znajdą m.in. czarną ekologiczną skórzaną tapicerkę na fotelach, kole kierownicy i dźwigni zmiany biegów oraz welurowe dywaniki podłogowe.

Zobacz też: Test: Mercedes Vito Tourer 116 CDI – na dalekie trasy (wideo, zdjęcia)

Mercedes-Benz Vito w nowej wersji Sport Line dostępny będzie w Europie już od lutego 2018 roku. Klienci zamówić mogą tą usportowionego „Vitka” zarówno w odmianie furgon, mixto (brygadówka) oraz pasażerskiej Tourer. Dopłata za pakiet Sport Line wynosi – w zależności od wersji – od 2 500 do 4 100 euro.

Źródło zdjęć: Mercedes-Benz

Podziel się: