Peugeot Boxer z 5-metrowym rozstawem osi na otomoto.pl

Peugeot Boxer z 5-metrowym rozstawem osi na otomoto.pl

Że ile? Peugeot Boxer z 5-metrowym rozstawem osi? Na otomoto.pl wystawione zostało do sprzedaży podwozie do zabudowy w niespotykanej fabrycznie wersji.

Peugeot Boxer II generacji pojawił się na rynku w 2006 roku. Model oznaczony w typoszeregu jako X250 występował w kilku wersjach, w tym jako podwozie do zabudowy z pojedynczą kabiną.

Zobacz też: Test: Peugeot Boxer 2.2 HDi 130 – kontener z windą (zdjęcia, wideo)

Reklama

Najdłuższa odmiana podwozia do zabudowy miała rozstaw osi wynoszący 4035 mm.

Tymczasem Czytelnik Daniel podesłał link do wystawionego na sprzedaż Boxera z 2013 roku, który – jak sam twierdzi jego aktualny właściciel – ma 5-metrowy rozstaw osi z zabudową o długości 6 metrów (nie na sprzedaż).

Co ciekawe, przedłużenie ramy – jak ujął to aktualny właściciel Boxera – wykonane zostało „już w Polsce na warsztacie”.

Pytanie tylko czy chłopaki z warsztatu wzięli pod uwagę, że zwiększenie rozstawu osi wpływa między innymi na działanie systemu ESP…

Pod maską Peugeota niestety nie znajduje się trwały 3-litrowy turbodiesel, a konstrukcja 2.2 HDi produkcji PSA. Według sprzedającego sprowadzone z Francji auto ma tylko 126 000 kilometrów przebiegu.

W każdym razie jeżeli jednak ktoś byłby zainteresowany zakupem, Peugeot Boxer z 5-metrowym rozstawem wystawiony został w serwisie otomoto.pl a bezpośredni link do ogłoszenia znajduje się TUTAJ.

Źródło zdjęć: otomoto.pl

Podziel się: