Przyczepa kempingowa spadła z lawety. Kierowca dostał mandat

Przyczepa kempingowa spadła z lawety. Kierowca dostał mandat

Na krajowej „siódemce” przewożona na lawecie przyczepa kempingowa spadła na jezdnię. Kierowca Mercedesa Sprintera dostał mandat karny.

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w miniony czwartek 20 czerwca na drodze krajowej nr 7 w miejscowości Wsola (woj. mazowieckie).

Jak wynika z policyjnego komunikatu, przewożona na lawecie ciągnietej przez Mercedesa Sprintera przyczepa kempingowa spadła na jezdnię.

Reklama

Warto w tutaj rzucić okiem na główne zdjęcie, gdzie widać, że koła przyczepy zostały spięte pasami na czas transportu, a „odleciała” w trakcie jazdy cała górna część, jedynie podłoga wraz z osią przyczepy pozostałą na lawecie.

Górna część przyczepy kempingowej uderzając o asfalt zablokowała pobocze, skrajnie prawy pas i częściowo także pas środkowy krajowej „siódemki”.

Pozostałości przyczepy kempingowej zablokowały zajęły pobocze oraz cały jeden i część kolejnego pasa w kierunku Warszawy, ale na szczęście nikt w tym zdarzeniu zakwalifikowanym jako kolizja nie odniósł obrażeń, ani nie zostały uszkodzone żadne inne pojazdy.

Przybyli na miejsce policjanci radomskiej „drogówki” ukarali jednak mandatem kierowcę Sprintera.

Źródło zdjęć: Policja

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

7 + dwa =