Reklama
stats

Renault Master jako międzynarodówka w lokalnej dystrybucji

Renault Master jako międzynarodówka w lokalnej dystrybucji

Czytelnik Adrian podesłał zdjęcie z bardzo ciekawą kompletacją Masterki X62! Oto Renault Master jako międzynarodówka w lokalnej dystrybucji!

Widoczne powyżej zdjęcie zrobione zostało w czwartek 19 września w Rudzie Śląskiej. Według Adriana, autora zdjęcia, biała Masterka z dosyć charakterystyczną zabudową regularnie widywane jest na śląskich drogach.

Zobacz też: Zepsuty Master i 22 dni czekania. Przewoźnik zrezygnował z Renault

Reklama

Przyznam, że na pierwszy widok zdjęcia Adriana pomyślałem: cesja leasingu, bo czasu niepewne, ale w „spożywce” na co komu zwykła „plandeczka”. No i oto mamy Renault Master III z kabiną sypialną Spojtrak od Spojkara, a z tyłu kupioną pewnie okazyjnie zabudowę typu chłodnia/mroźnia wprost z Wielkiej Brytanii 🙂

Czy tak skompletowane auto w ogóle ma sens? A dlaczego nie? Z jednej strony mamy 2.3-litrowego turbodiesla na łańcuchu rozrządu, który potrafi być oszczędny w utrzymaniu, a do tego bardzo wygodną kabinę z leżanką za przednimi fotelami.

A, że wygląda to wszystko razem trochę komicznie… No cóż, ewidentnie ten izolowany termicznie kontener z agregatem marki Hubbard na dachu jeździł na podwoziu co najmniej o segmenty niższym (np. VW Transporter).

Źródło zdjęcia: Adrian

Podziel się: