Reklama

Renault Master z kurnikiem kontra wiadukt mistrzów na Glince

Renault Master z kurnikiem kontra wiadukt mistrzów na Glince

Kolejny busiarz uległ w starciu z wysokim na 2,4 metra przejazdem! Renault Master z kurnikiem kontra wiadukt mistrzów na Glince w Tychach.

Są w transporcie kultowe już miejsca, które kojarzy każdy kierowca, przewoźnik, spedytor a nawet spora część logistyków.

Garbsen Nord przy niemieckiej A2, Żabia Wola czy właśnie wiadukt kolejowy na ulicy Glinczańskiej w Tychach – te punkty znać powinien każdy orientujący się w tematyce transportowej.

Reklama

Zobacz też: Test: Ford Transit L5 – na międzynarodówkę (wideo, zdjęcia)

I właśnie w sobotę 16 stycznia kolejny śmiały busiarz podjął próbę przejazdu międzynarodówką z kurnikiem pod słynny na całą Polskę wiadukt mistrzów.

Dobre oznakowanie wskazujące maksymalną wysokość pojazdu na 2,4 metra jest dobrze widoczne, a nawet z obu stron przejazdu zamontowane zostały bramownice dobitnie wsazują, że tutaj nie było to roztargnienie, a celowy atak wysokim na jakieś 3,2 metra busem 😉

Ok, ale żarty na bok. Znacznemu uszkodzeniu uległ kurnik, a każdorazowe blokowanie przejazdu oznacza spore utrudnienia w ruchu na tym odcinku ulicy Glinczańskiej.

Warto przy okazji dodać, że ten przejazd kolejowy ma nawet własny profil na Facebooku, gdzie można śledzić zmagania kierowców dostawczaków z wysokim na 2,4 metra wiaduktem (a i z „solówką” też się trafił szofer).

Źródło zdjęć: Wiadukt mistrzów na Glince

Podziel się: