Reklama

Renault Trafic Passenger liderem segmentu minibusów w 2016 roku

Renault Trafic Passenger liderem segmentu minibusów w 2016 roku

Najchętniej wybieranym minibusem w Polsce w 2016 roku było Renault Trafic Passenger – przez cały ubiegły rok zarejestrowano w kraju 1 480 takich pojazdów.

Jak wynika z danych Renault Polska sprzedaż modelu Trafic w osobowej wersji Passenger wzrosła o blisko 50% w porównaniu z rokiem wcześniejszym. Łącznie przez w okresie od początku stycznia do końca grudnia zarejestrowano w Polsce 1 480 egzemplarzy Trafica, który cieszył się większą popularnością wśród polskich klientów niż klientów konkurencyjny Volkswagen Transporter i Opel Vivaro.

Zobacz też: Renault Trafic III – w Polsce 1569 aut do serwisów

Reklama

W minionym roku najczęściej wybieraną wersją Renault Trafic Passenger była wersja wyposażeniowa Pack Clim z silnikiem Energy dCi 125 z nadwoziem w kolorze popielatego beżu.

Renault Trafic Passenger może przewieźć do 9 osób, a wnętrze oferuje sporo możliwości aranżacji. Poza klasyczną wersją Trafica w odmianie Combi w ofercie marki Renault są też dedykowane zabudowy wykonywane przez polską firmę Carpol.

Zobacz też: 9-osobowy Hyundai H350 – kolejna zabudowa od firmy Carpol

Wśród nich klienci wybierać mogą 8- lub 9-miejscowego Trafica Cumulus o podwyższonym standardzie przeznaczonego do przewozu VIP-ów Trafica Status, który przystosowany jest do przewozu 7 osób.

Źródło zdjęcia: Renault

Podziel się: