Hyundai H350 dla organizatorów turnieju UEFA EURO U21 w Polsce

Hyundai H350 dla organizatorów turnieju UEFA EURO U21 w Polsce

Hyundai dostarczy auta do obsługi finału UEFA EURO U21, który odbędzie się w 2017 roku w Polsce. We flocie znalazły się modele H350 z zabudową firmy Carpol.

Marka Hyundai już od 16 lat jest oficjalnym partnerem Mistrzostw Europy UEFA. Teraz dostarczy flotę pojazdów potrzebnych do obsługi logistycznej turnieju finałowego UEFA EURO U21.

Zobacz też: Hyundai H350 we flocie 73. Tour de Pologne

Reklama

Rozgrywki UEFA EURO U21odbędą się w dniach 16-30 czerwca 2016 roku w sześciu polskich miastach (Bydgoszcz, Gdynia, Kielce, Kraków, Lublin, Tychy).

Do dyspozycji organizatora udostępnionych zostanie około 80 aut, w tym dostawcze H350, ale też i osobowe modele Santa Fe oraz i40.

Udostępnione samochody zapewnią transport nie tylko zawodnikom, ale również przedstawicielom UEFA, sędziom oraz specjalnym gościom VIP.

Zobacz też: 9-osobowy Hyundai H350 – kolejna zabudowa od firmy Carpol

W przypadku dostawczego Hyundaia H350 o odpowiednią zabudowę zadbała firma Carpol z Grodziska Mazowieckiego.

Poza furgonem flotę H350 uzupełnią 7-osobowe wersje napędzane silnikiem 2.5 CRDi o mocy 150 KM.

Samochody wyposażono m.in. w cztery komfortowe fotele w drugim rzędzie siedzeń ze schowkami, które posiadają ściankę oddzielającą przestrzeń pasażerską od ładowni.

Pierwsze, dedykowane do obsługi Mistrzostw pojazdy Hyundaia przekazano już Lokalnemu Komitetowi Organizacyjnemu podczas spotkania przedstawicieli obu firm, poprzedzającego oficjalne losowanie grup.

Źródło zdjęć: Carpol

Podziel się: