Reklama
stats

Schodek przemysłowy i kłódka – „druciarskie” Iveco Daily z Kielc

Schodek przemysłowy i kłódka – „druciarskie” Iveco Daily z Kielc

Właściciel tej „blaszki” dobiera części chyba w Castoramie! Zamiast podestu i zamka jest schodek przemysłowy i kłódka – oto druciarskie Iveco Daily z Kielc.

Muszę się przyznać, że załączone do tego artykułu zdjęcia to moje autorskie fotografie. Taki bowiem „strzał” wymaga bliższego kontaktu, co udało się stojąc za widocznym na fotografiach Iveco.

Zobacz też: Rejestracje nowych pojazdów dostawczych – marzec 2018

Reklama

Zdjęcia zrobiłem w sobotę 7 kwietnia wyjeżdżając z Kielc w stronę Krakowa. Najpierw zwróciłem uwagę na ten nieczęsto spotykany zamiennik podestu, który dalej ułatwia wejście i zejście z ładowni.

Oczywiście można się śmiać (ja się śmiałem z 5 minut 🙂 ), ale szybko przyszła refleksja, że taki schodek przemysłowy to w zasadzie solidna i odporna na uszkodzenia konstrukcja – zazwyczaj schody przemysłowe wykonane są z ocynkowaną ogniowo stal.

Zobacz też: Używane Iveco Daily III 35S11 2.8 TD – do ciężkiej roboty (zdjęcia)

Dopiero na kolejnym czerwonym świetle zwróciłem uwagę na zasuwkę z kłódką (otwartą zresztą), która zabezpieczała tylne dwuskrzydłowe drzwi.

I tu też refleksja: po co jeździć po szrotach, skoro w Castoramie czy Leroy Merlin zasuwkę i kłódkę dostanie się od ręki?

A na koniec przeglądając zrobione zdjęcia naszła mnie jeszcze jedna refleksja. Patrząc na brud na tylnych drzwiach mogę się założyć, że to Iveco Daily III nie widziało ani myjni, a ani zwykłego węża ogrodowego od kilku dobrych lat.  A przecież węża, środki czyszczące i gąbkę też można kupić w każdym markecie budowlanym…

Źródło zdjęć: dostawczakiem.pl

Podziel się: