Reklama
stats

Silnik wycieraczek dla Fiata Ducato – nowość w ofercie VanKing

Silnik wycieraczek dla Fiata Ducato – nowość w ofercie VanKing

Silnik wycieraczek dla Fiata Ducato – nowość w ofercie VanKing to na pewno jeden z częściej wymienianych podzespołów w tym modelu.

Wychodząc naprzeciw potrzeb rynku firma VanKing wprowadziła do swojej oferty nowość marki FAST, której jest wyłącznym dystrybutorem.

Chodzi o osłony silnika wycieraczek dołożone do zestawu mechanizmu wycieraczek wraz z silnikiem FT93118 oraz o osłony samego silnika wycieraczek FT82803 dla Fiata Ducato X250 (roczniki 2006-2014) oraz X290 (od 2014 wzwyż).

Reklama

Zobacz też: Celkar zmienia się w VanKing!

Silnik wycieraczek należy częściej wymienianych podzespołów w Fiacie Ducato z tych generacji. Przyczyna tej usterki jest dość prozaiczna. Silnik wycieraczek znajdujący się pod maską jest często zalewany z powodu nieszczelności podszybia.

Oryginalny silnik jest zabezpieczony gumową pokrywą, która skutecznie chroni część przed wilgocią. Dotychczas oferta producentów aftermarketowych części zamiennych nie obejmowała kompletu wraz z osłoną, a mechanicy często zapominają o przełożeniu jej z oryginału.

– Przy wymianie silniczka wycieraczek należy pamiętać, że bezwzględnie musi być przełożona jego fabryczna osłona gumowa. Brak tej osłony powoduje zalewanie silnika elektrycznego i w konsekwencji jego zniszczenie – wyjaśnia Piotr Ciesielski, Product Manager VanKing.

– Dlatego też, jako jedyni oferujemy silnik wycieraczek właśnie z tą osłoną w zestawie nie tylko w oryginale, ale także jako zamiennik marki Fast, która jako jedyna na rynku posiada ten produkt w zestawie – dodaje Product Manager VanKing.

Artykuł sponsorowany

Podziel się: