To chyba najdłuższy Polonez Truck w historii – 3 500 zł do negocjacji

To chyba najdłuższy Polonez Truck w historii – 3 500 zł do negocjacji

Już z daleka widać, że coś jest nie tak! Nie jestem pewien, ale to chyba najdłuższy Polonez Truck w historii, który jest do kupienia na olx.pl za 3 500 zł.

Już po zdjęciach widać, że ten egzemplarz to nie jest żadna z fabrycznych wersji w jakiej produkowany był Polonez Truck.

Na szczęście w treści ogłoszenia sprzedający wyjaśnia, że auto ma przedłużaną ramę o długości aż 3 metrów i szerokości 1,7 metra. Do tego skrzynia otrzymała nowe burty, a na kołach niedawno znalazły się  wzmacniane 14-calowe opony.

Reklama

Zobacz też: FSO Polonez Truck – kandydat na klasyka w dobrej cenie

Pod maską tego egzemplarza pracuje silnik Diesla o pojemności 1.9, który pochodzi z koncernu PSA, a przebieg pojazdu określono tylko na 190 000 kilometrów.

W treść ogłoszenia wkradł się chyba pewien błąd, bowiem jeżeli jest to Polonez Truck z 1989 roku, to na pewno powinien mieć inny tzw. nosek, niż ten z wersji Caro.

Jeżeli jednak kogoś zainteresuje ten pick-up, to bezpośredni link do ogłoszenia znajduje się TUTAJ. W końcu 3 500 złotych do negocjacji to bardzo interesująca cena za tak niepowtarzalną sztukę!

Źródło zdjęć: olx.pl

Podziel się: