Reklama

Toyota PROACE i PROACE Verso z gwarancją na milion kilometrów

Toyota PROACE i PROACE Verso z gwarancją na milion kilometrów

A to wszystko w cenie auta! Toyota PROACE i PROACE Verso z gwarancją na milion kilometrów przebiegu lub 3 lata od dnia zarejestrowania pojazdu.

Toyota Motor Poland wprowadziła ochronę ubezpieczeniową Gwarancja Pro dla dostawczego modelu PROACE oraz osobowej wersji PROACE Verso.

Zobacz też: Test: Toyota ProAce 2.0 D-4D 150 KM – furgon w wersji Medium (wideo, zdjęcia)

Reklama

Program dotyczy pojazdów pochodzących z polskiej sieci dealerskiej zakupionych w okresie od 3 kwietnia 2017 do 31 grudnia 2019, czyli zarówno tych już odebranych, jak i dopiero oczekujących na nowych klientów.

Okres ochrony ubezpieczeniowej rozpoczyna się w dniu wygaśnięcia gwarancji producenta i kończy się wraz z upływem 36 miesięcy od dnia pierwszej rejestracji pojazdu.

Gwarancja PRO obejmuje wszystkie fabrycznie zamontowane w pojeździe elementy i podzespoły mechaniczne, elektryczne, elektroniczne oraz hydrauliczne i pneumatyczne do 100 000 zł. Do tego naprawy mają być wykonywane przy zastosowaniu wyłącznie oryginalnych części i zgodnie z zaleceniami producenta.

Zobacz też: Toyota ProAce II – dostawcza wersja w szczegółach

Gama silnikowa Toyoty PROACE Verso składa się z silników Diesla o pojemności 1.5 D-4D (100 KM i 120 KM) oraz 2.0 D-4D (150 KM i 177 KM) – Każdy z nich spełnia normę Euro 6.2.

Z kolei dostawczy PROACE może mieć pod maską wysokoprężne jednostki napędowe 1.6 D-4D lub oraz 2.0 D-4D (150 i 177 KM). Silniki w użytkowych wersjach PROACE spełniają emisję spalin Euro 6.

Źródło zdjęć: Toyota

Podziel się: