Volkswagen T4 z kabiną sypialną wystawiony na allegro

Volkswagen T4 z kabiną sypialną wystawiony na allegro

Czytelnik Sebastian podesłał link do interesującego ogłoszenia – Volkswagen T4 z kabiną sypialną i plandeką napędza benzynowy silnik zasilany LPG.

Po pierwsze chciałem wspomnieć, że niemal identyczny (a może i ten sam) Transporter prezentowany był już na łamach portalu dostawczakiem.pl. W sierpniu 2017 roku Czytelnik Radek podesłał kilka zdjęć i informacji o tej „T4-ce”, którą „upolował” w Kaliszu.

Zobacz też: Międzynarodówka na gaz – VW T4 z kurnikiem i przyczepką

Reklama

Zielona „Teczka” może być naprawdę ciekawą propozycją dla tych, którzy potrzebują przewieźć towary wymagające sporej przestrzeni. Oczywiście przy założeniu, że do takiego Transportera dobierzemy odpowiednią przyczepkę.

I właśnie z przyczepką pracowała ta „T4-ka”. Zestaw mieści się w poniżej 3,5 tony (VW 2 590 kg DMC + 700 kg DMC przyczepy), a więc nie potrzeba do transportu ani tacho, ani ViaTOLL’a. A 2,5-litrowy benzynowy silnik z instalacją LPG i dwoma butlami na gaz po 80 i 60 litrów gwarantuje niskie koszty eksploatacji.

No może nie do końca dobrany kolorystycznie „kurnik” kłuje w oczy, ale to najprawdziwsza Wejkama, a do tego kierowca w zimne dni może liczyć na ogrzewanie postojowe Webasto. Także jest wszystko, żeby na strzała do Hiszpanii polecieć 😉

Oczywiście, jeżeli byłby ktoś chętny na tego Transportera, to bezpośredni link do ogłoszenia znajduje się TUTAJ.

Źródło zdjęć: allegro.pl

Podziel się: